Betcool Para Çekme Yöntemleri - Betcool Giriş Adresi - Betcool Bahis

Betcool Para Çekme Yöntemleri

Betcool Para Çekme Yöntemleri

Betcool Para Çekme Yöntemleri para çekme işlemlerinde de teknik ayrıntılılığının bulunduğunu görmekteyiz. Buna göre, kazanmış bulunduğunuz parayı alabilmek için şu sistemleri kullanabilirsiniz;

Banka havalesi en çok tercih edilen metotların arasında bulunuyor. Minimum olarak 100 TL çekim yapılabilir. Sitede yer alan hesabım bölümü üzerinden havale yazan kısma tıklamak lazım. Daha sonra kimlik ve banka verileri girilmelidir.

Papara çekim işlemleri son derece kolaydır. Yine site üzerinden yapılabilir. Alt tutar ise 100 TL olarak belirlenmiştir.

CMT cüzdan çeklim işlemlerinde alt limitin aynı bulunduğunu görmekteyiz. Yani hesaplarınızda 100 TL söz konusu ise bunu an alabilirsiniz.

Aynı vakitte PTT havale sistemi de kullanılabilir. 100 TL çekmek çok zor bir işlem değildir.

Bunlara ek olarak sanal kredi kartları üzerinden çekim yapılabilir. Bet cool bu noktada hem Ecopayz hem de Jeton kullanılabiliyor. Öncelik ile sitede çevrimiçi olun. Çekim teknikleri arasından bu iki metottan birisini seçin ve ilerleyin. Karşınıza doldurulması gereken kutucuklar ilerikidir. Buraya en az 100 TL olmak üzere bir meblağ yazın. Daha sonra ise sanal kredi kartı kodunu ekleyin ve işlemi onaylayın. Sonuç olarak proses sonuçlanmış olur.

Üyelerin kullanabileceği son metot ise Bitcoin ’dir. Minimum olarak 500 TL çekim yapılabilir. Site size özel bir cüzdan kodu verecektir. Bu kod üzerinden işlemlerin tamamlanması son derece kolay olacaktır.

Betcool bonusları birçok değişik opsiyondan oluşuyor. Bunları şu şekilde özetlemek olası;

Kombine kupon yapan şahıslar, yüzde 25 miktarlı son derece üstünlükle bir promosyondan an yararlanabilirler. Bunun için kesinlikle en az 100 TL biriminde bir kuponu yapılması lazım. Bu işlemin ardındanda para hesaba yüklenir. Ana paranın çevrilmesinde 1.40 miktarlı maçlar kullanılmalıdır. Bonus çevrimleri ise en az 3 müsabaka üzerinden gerçekleştirilir. Karşılaşmaların miktarları en az 1.60 olmalıdır. 5 kere çevrim gerçekleştirme yeterlidir.

Yüzde 15 yatırım bonusu, üyelere yayılan bir diğer fırsattır. Aktarımlarınızı yalnızca belirlenmiş belirleme edilen havale teknikleri üzerinden gerçekleştirme gerekiyor. Bunun için PTT havale, Jet havale, Hızlı havale, Papara kullanılabilir. Bunun yanı sıra kredi kartı ve banka havalesi de söz konusudur. En az 100 TL yatırım ardındanda kampanyaya dahil olunur. Ana para, 1.40 miktarlı maçlarla çevrime sokulur. Bonus için ise 2.00 miktar ve 10 kat kuralı geçerlidir.

Cepbank üzerinden siteye yatırım yapan üyeler, gerekçesi yerine getirdikleri vakit an bonus alabilirler. Oranı yüzde 15 olarak belirlenmiştir. Sadece mobil bankacılık programsa belirleme edilen cepbank kullanılmalıdır. Alt tutar ise 50 TL’dir. Bonus hareketleri alan paranın yüklenmesi kolaydır. Toplamda en fazla 150 TL kazanım elde etmek olası olabilir. Kombine kuponlarla çevrim 1.60, tek maç ile 2.00 miktar üzerinden yapılmak mecburiyetindedır. 10 kere katlanması şarttır. Sonuç olarak paranızı dilediğiniz gibi çekebilirsiniz.

Hızlı QR, ofisinin kabul etmiş bulunduğu yatırım teknikleri arasında ilgi çeker. Bu sistemi tercih edenler, en az 100 TL transfer sağladıkları vakit bunun yüzde 15’lik bölümünü bonus olarak alabilirler. 150 TL üst kazanma limitidir. Çevrim gerekçesi diğer promosyonlarda bulunduğu gibi aynıdır. Yani ana para 1.60, tek maç 2.00, toplu 1.60 miktarlı müsabakalarla 10 kere çevrilmelidir.

Ofis, birçok sanal kredi kartı üzerinden yatırım yapılmasına müsaade eder. Sonuç olarak hem transferi tamamlayabilir hem de bonus kazanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz tekniklerin içerisinde Otopay, Paykwik, Btc, Otomatik Havale, Bitcoin, Jeton, Ecopayz yer alabilmekte. En az 100 TL gibi bir para üzerinden katılım gösterilmelidir. Yüzde 15 miktara sahip belirleme edilen bonus kampanyasında en çok 150 TL kazanma şansınız vardır. Paranın alınmasından sonra çevrim yapılmalıdır. Ana parada 1 kat ve 1.40 miktarlı maç kuralı öne çıkar. Tek müsabakalarda çevrim adedi 10 ve maç seviyesi 2.00’dan az olmamalıdır. Kombine kuponlar için bu miktar ise 1.60 şeklinde ifade edilmiştir.

Yorum yapın